XX MEMORIAL PAZ DE ZIGANDA

J.L. GOROSTIDI OROIGARRIA

Antolatzailea : Paz de Ziganda Ikastola
Zuzendaria : Alvaro Ablanedo
Epaile Nagusia : Jesus Mena
Epaile lagun. : Javier Fernandez
Batezb. Eloa : 2096
Hiria : Atarrabia
Data : 20.03.2010 A 21.03.2010

Ranking

Zb.   Izena EloN EloInt FED Aut Tip
1 GM GRANDA ZUÑIGA, Julio E. 2623 2643 PER Can  
2 GM DELCHEV, Aleksander 2642 2625 BUL Cat  
3 GM ITURRIZAGA, Eduardo 0 2604 VEN    
4 GM FIER, Alexandr 0 2581 BRA    
5 GM KORNEEV, Oleg 2594 2558 RUS Can  
6 GM CONQUEST, Stuart 2561 2551 ENG Nav  
7 GM STRIKOVIC, Aleksa 2506 2544 SRB Gal  
8 GM RIZOUK, Aimen 2494 2540 ALG Cat  
9 IM ORTIZ SUAREZ, Isan Reynaldo 2534 2527 CUB Val  
10 GM CIFUENTES PARADA, Roberto 2516 2525 ESP Eus  
11 GM KOGAN, Artur 2556 2524 ISR Cat  
12 GM DEL RIO DE ANGELIS, Salvador G 2541 2524 ESP Cat  
13 IM PAP, Misa 0 2521 SRB    
14 IM REINALDO CASTIÑEIRA, Roi 2480 2505 ESP Gal  
15 IM NINOV, Nikolai 2532 2501 BUL Nav  
16 IM CORI, Jorge 0 2500 PER   U16
17 GM DE LA VILLA GARCIA, Jesus Maria 2496 2494 ESP Nav  
18 GM LALIC, Bogdan 2489 2493 CRO Ext  
19 GM GOMEZ ESTEBAN, Juan Mario 2477 2490 ESP Eus  
20 GM POGORELOV, Ruslan 2469 2486 UKR Ara  
21 GM SUBA, Mihai 2444 2451 ROU And  
22 IM GARBISU DE GOÑI, Unai 2449 2448 ESP Nav  
23 IM HUERGA LEACHE, Mikel 2466 2446 ESP Nav  
24 GM KOMLJENOVIC, Davorin 2426 2445 CRO Val  
25   CRUZ, Jonathan 0 2442 PER    
26 IM BARRIA ZUÑIGA, Daniel 2426 2435 CHI Cat  
27 WIM CORI T, Deysi 0 2434 PER   U18
28 IM PENA GOMEZ, Manuel 2414 2432 ESP Gal  
29 FM CRUZ ESTRADA, Filemon 2424 2418 PER Cat  
30 GM DJURIC, Stefan 0 2416 SRB    
31 IM ALVAREZ IBARRA, Rafael 2365 2390 ESP Val  
32 IM KOVACEVIC, Slobodan 2369 2383 SRB Val  
33 IM CABRERA TRUJILLO, Jorge Juan 2389 2370 ESP Can  
34 FM NAVARRO CIA, Miguel 2313 2326 ESP Nav  
35   BURGUETE ARCHEL, Eduardo 2195 2206 ESP Nav  
36   REBOLE ARBEA, Iñaki 2184 2202 ESP Nav  
37   ZAMARBIDE IÑARREA, Borja 2180 2191 ESP Nav  
38   SENLLE CARIDE, Miguel 2189 2172 ESP Gal U18
39   PEREZ RECLUSA, Jesus Miguel 2099 2143 ESP Nav  
40   VIÑAL GUTIERREZ, Pedro 2125 2101 ESP Nav  
41   BLAZQUEZ GOMEZ, Miguel 2099 2086 ESP Rio  
42   HERNANDORENA DE LA CRUZ, Egoi 1982 2045 ESP Nav  
43   ARGAYA URDANIZ, Miguel 2014 2022 ESP Nav  
44   OJER LORA, Iker 1977 2021 ESP Nav  
45   ANGUAS FANLO, Sergio 1947 2010 ESP Nav  
46   CEMBORAIN ORICAIN, Alfonso 1989 2003 ESP Nav  
47   ESPARZA MARTINEZ, Javier Ignaci 1946 1967 ESP Nav  
48   TETIMOV, Ivan 0 1966 BUL    
49   ARNEDO RUIZ, Alberto 1884 1960 ESP Rio U16
50   AGUDO TENA, Angel 1858 1925 ESP Nav  
51   RUIZ ESCOBAR, Rafael 1900 1916 ESP Nav  
52   IDIAZABAL TROYAS, Aritz 1870 1911 ESP Nav U18
53   JIMENEZ ALMEIDA, Luis David 1829 1878 ESP Nav U16
54   ORTEGA LOPEZ, Adrian 1808 1876 ESP Nav  
55   SEVILLA SUBIZA, Javier 1829 1862 ESP Nav U18
56   EGÜES OROZ, Angel Maria Jesus 1897 1860 ESP Nav  
57   ROS PARRA, Jorge 1857 1860 ESP Nav  
58   ITURRALDE BORDA, Ion 1806 1830 ESP Nav U18
59   URRIZA IRICIBAR, Pablo 1688 1828 ESP Nav U16
60   APESTEGUIA DOMAICA, Jose Antoni 1785 1821 ESP Nav  
61   OTANO VILLANUEVA, Joseba 1731 1803 ESP Nav  
62   ZARATIEGUI CARDESA, Jose 1854 1801 ESP Nav  
63   TORRES ALDABE, Mikel 1754 1784 ESP Nav  
64   RODRIGUEZ MONTES, Sostenes 1767 1782 ESP Nav  
65   MORAL BARRAGAN, Diego 1700 1758 ESP Nav  
66   OYAGA VALENCIA, Jesus Maria 1758 1751 ESP Nav  
67   REBOLE ARBEA, Pedro 1729 1748 ESP Nav  
68   ELIA ALDAVE, Iñigo 1789 1679 ESP Nav  
69   YEREGUI BACAICOA, Aimar 1360 1663 ESP Nav U16
70   AYERRA AIZPUN, Francisco Javier 1570 1661 ESP Nav  
71   SEVILLA SUBIZA, Marina 1603 1640 ESP Nav U18
72   CHAMORRO GARCIA, Jonathan 1570 1561 ESP Nav U16
73   ARCOS GARCIA, Manuel 1423 1421 ESP Nav  
74   FLORES MENDOZA, Jose Antonio 1905 0 ESP Nav  
75   ARRIZIBITA LEGARRE, Jon Iñaki 1737 0 ESP Nav  
76   IZA OLIVAN, Ruben 1698 0 ESP Nav  
77   ORAA IRIBARREN, Asier 1608 0 ESP Nav  
78   ALDAVE AGUADO, Adrian 0 0 ESP    
79   BLAZQUEZ LAFUENTE, Daniel 0 0 ESP   U16
80   DELAS AIZCORBE, Javier 0 0 ESP    
81   ERDOZAIN GARCIA, Ignacio 0 0 ESP   U16
82   GUARDADO MINCHINELA, Inaki 0 0 ESP    
83   LIZARRAGA RIVAS, Daniel 0 0 ESP Nav  
84   MARTIN, Jose Javier 0 0 ESP    
85   OCHOA ALDAZ, Mikel 0 0 ESP   U18
86   ORAA IRIBARREN, Iker 0 0 ESP   U16
87   OROZ ABAURREA, Aritz 0 0 ESP   U16
88   ROS ITURGAIZ, Maialen 0 0 ESP   U16
89   VIGOR IRIARTE, Unai 0 0 ESP    
90   YEREGUI URMENETA, Jose Antonio 0 0 ESP    
               

 

 

Webmaster - JemChess - Euskeraz - Castellano - English

 

Paz de Ziganda