XX MEMORIAL PAZ DE ZIGANDA

J.L. GOROSTIDI OROIGARRIA

ESKOLA TXAPELKETA

Antolatzxailea : Paz de Ziganda Ikastola
Zuzendaria : Alvaro Ablanedo
Epaile Nagusia : Jesus Mena
Hiria : Atarrabia
Data : 2010.03.20tik 21era

Ranking

SNo.  Izena Tip
1 Aguado Carrillo, Yago U8
2 Aguado Fernandez, Blanca U12
3 Aguado Fernandez, Elvira U12
4 Aguirre Eraso, Javier U10
5 Alvero, Guillermo U12
6 Amorena, Mikel U10
7 Aristorena, Aritz  
8 Arriazu Garcia, Iñigo U14
9 Astrain, Asier U10
10 Azcona, Fermin U12
11 Bernal Gomez, Alejandro U14
12 Betancur Ulloa, Andres U10
13 Bizkai Goñi, Andrea U12
14 Blazquez, Nn  
15 Caballero, Marcos U10
16 Calderón Rueda, German U8
17 Campo Lopez, Asier U10
18 Campo Lopez, Unai U8
19 Cardenas, Tristan U8
20 Di Blasi Irurita, Alba U18
21 Diaz Perfecto, Antonio U8
22 Diaz Perfecto, Javier U10
23 Diaz Perfecto, Joaquin U12
24 Diaz Perfecto, Rafael U14
25 Domínguez Calonge, Nicolas U8
26 Elizari, Marcos U10
27 Etxeberria, Asier U14
28 Fernandez Soriano, Aitor U10
29 Fernandez Villameriel, Jorge U8
30 Fernandez Villameriel, Lucia U8
31 Galvan, Alejandro U10
32 Galvan, Beatriz U8
33 Gamez, Nerea Rosa U10
34 Garces Galarreta, Iñigo U12
35 Garcia Pinilla, Peio U14
36 Garijo, Mikel U12
37 Garraza, Esteban U8
38 Goicoechea Tabar, Julen U14
39 Gonzalez, Peio U8
40 Goñi Yoldi, Josu U12
41 Hernando Valdivia, Ibai U8
42 Howells Laguardia, Sara U8
43 Huarachi, Areli Nicole  
44 Huarte, Aitor U10
45 Iturrieta, Unai U8
46 Izkue, Mikel U10
47 Izquierdo Pro, Sergio U10
48 Jalle, Asier U14
49 Laralde, Patxi U10
50 Laseca Arana, Irati U14
51 Lasheras Cariñena, Jesus U10
52 Lopez Diaz, Eduardo U12
53 Maiza Goñi, Iñaki U8
54 Malon Insausti, Andres U8
55 Marti Caparros, Pol U10
56 Martin Fito, Angel U14
57 Martinez Bernardo, Aitor U10
58 Millan Bargada, Josu U12
59 Miqueleiz Jiménez, Jorge U8
60 Morales Saenz, Leyre U12
61 Morales, Heiko U10
62 Oliva Burgos, Ignacio U12
63 Oraa, Peio U12
64 Ortin Blanco, Ainhoa U10
65 Ortin Blanco, Iñigo U8
66 Palma Gonzalez, Ruben U14
67 Perez Sanchez, Unai U8
68 Redin, Mikel U8
69 Rodriguez Gonzalez, David U12
70 Ros Iturgaiz, Ibai U14
71 Sacristan, Pablo U14
72 Sanchez Cornago, Jesus U12
73 Sanchez Cornago, Raul U10
74 Sanchiz, David U12
75 Sanchiz, Javier U14
76 Serrano Perez, Felix U10
77 Solano Martinez, Ainhoa U10
78 Solano Martinez, Andoni U8
79 Solano Martinez, Imanol U14
80 Tornos, Carlos U8
81 Uriel, Pablo U14
82 Zaro, Amaia U8
83 Zudaire, Fermin U12
84 Zuñiga, Marina U12
85 Flores, Aitor U14
86 Soria, Eneko U14
87 Merino, Unai U10
88 Larraya, Nerea U10
89 Urabaien, Ander U10
     

 

 

Webmaster - JemChess - Euskeraz - Castellano - English

 

Paz de Ziganda