XX MEMORIAL PAZ DE ZIGANDA

J.L. GOROSTIDI OROIGARRIA

Antolatzxailea : Paz de Ziganda Ikastola
Zuzendaria : Alvaro Ablanedo
Epaile Nagusia : Jesus Mena
Hiria : Atarrabia
Data : 2010.03.20tik 21era

Sailkapena

Rank SNo. Izena Elo FED Pts BUC-1
1 11 Bernal Gomez, Alejandro 1800 ESP 9 49
2 56 Martin Fito, Angel 1800 ESP 49
3 71 Sacristan, Pablo 1800 ESP 7 46½
4 48 Jalle, Asier 1800 ESP 7 44½
5 10 Azcona, Fermin 1800 ESP 49
6 31 Galvan, Alejandro 1800 ESP 47
7 70 Ros Iturgaiz, Ibai 1800 ESP 46½
8 84 Zuñiga, Marina 1800 ESP 46
9 62 Oliva Burgos, Ignacio 1800 ESP 44
10 65 Ortin Blanco, Iñigo 1800 ESP 6 50½
11 4 Aguirre Eraso, Javier 1800 ESP 6 46½
12 34 Garces Galarreta, Iñigo 1800 ESP 6 42
13 23 Diaz Perfecto, Joaquin 1800 ESP 6 41
14 63 Oraa, Peio 1800 ESP 6 40
15 22 Diaz Perfecto, Javier 1800 ESP 6 39
16 57 Martinez Bernardo, Aitor 1800 ESP 6 37
17 27 Etxeberria, Asier 1800 ESP 52½
18 75 Sanchiz, Javier 1800 ESP 46½
19 64 Ortin Blanco, Ainhoa 1800 ESP 42
20 73 Sanchez Cornago, Raul 1800 ESP 42
21 85 Flores, Aitor 1800 ESP 41
22 86 Soria, Eneko 1800 ESP 39
23 76 Serrano Perez, Felix 1800 ESP 33
24 24 Diaz Perfecto, Rafael 1800 ESP 5 44
25 35 Garcia Pinilla, Peio 1800 ESP 5 43½
26 51 Lasheras Cariñena, Jesus 1800 ESP 5 43
  72 Sanchez Cornago, Jesus 1800 ESP 5 43
28 5 Alvero, Guillermo 1800 ESP 5 42½
29 50 Laseca Arana, Irati 1800 ESP 5 42
30 33 Gamez, Nerea Rosa 1800 ESP 5 41
31 21 Diaz Perfecto, Antonio 1800 ESP 5 39½
32 38 Goicoechea Tabar, Julen 1800 ESP 5 38½
33 88 Larraya, Nerea 1800 ESP 5 38
34 79 Solano Martinez, Imanol 1800 ESP 5 37½
35 60 Morales Saenz, Leyre 1800 ESP 5 37
36 17 Campo Lopez, Asier 1800 ESP 5 33½
37 16 Calderón Rueda, German 1800 ESP 42½
38 74 Sanchiz, David 1800 ESP 42
39 13 Bizkai Goñi, Andrea 1800 ESP 41
40 77 Solano Martinez, Ainhoa 1800 ESP 32½
41 29 Fernandez Villameriel, Jorge 1800 ESP 4 41
42 47 Izquierdo Pro, Sergio 1800 ESP 4 38
  52 Lopez Diaz, Eduardo 1800 ESP 4 38
44 66 Palma Gonzalez, Ruben 1800 ESP 4 37
45 28 Fernandez Soriano, Aitor 1800 ESP 4 36½
  49 Laralde, Patxi 1800 ESP 4 36½
47 69 Rodriguez Gonzalez, David 1800 ESP 4 35½
48 44 Huarte, Aitor 1800 ESP 4 35
49 89 Urabaien, Ander 1800 ESP 4 32½
50 46 Izkue, Mikel 1800 ESP 4 31
51 68 Redin, Mikel 1800 ESP 4 31
52 87 Merino, Unai 1800 ESP 4 30½
53 9 Astrain, Asier 1800 ESP 34½
54 40 Goñi Yoldi, Josu 1800 ESP 33
55 55 Marti Caparros, Pol 1800 ESP 32
56 54 Malon Insausti, Andres 1800 ESP 31½
57 1 Aguado Carrillo, Yago 1800 ESP 31½
58 67 Perez Sanchez, Unai 1800 ESP 27½
59 39 Gonzalez, Peio 1800 ESP 26½
60 26 Elizari, Marcos 1800 ESP 3 38
61 36 Garijo, Mikel 1800 ESP 3 36½
62 78 Solano Martinez, Andoni 1800 ESP 3 35½
63 81 Uriel, Pablo 1800 ESP 3 33½
64 43 Huarachi, Areli Nicole 1800 ESP 3 33
65 83 Zudaire, Fermin 1800 ESP 3 28
66 30 Fernandez Villameriel, Lucia 1800 ESP 32½
67 37 Garraza, Esteban 1800 ESP 30
68 15 Caballero, Marcos 1800 ESP 29½
69 25 Domínguez Calonge, Nicolas 1800 ESP 29
  32 Galvan, Beatriz 1800 ESP 29
71 18 Campo Lopez, Unai 1800 ESP 27
72 45 Iturrieta, Unai 1800 ESP 2 33½
73 53 Maiza Goñi, Iñaki 1800 ESP 2 32
74 6 Amorena, Mikel 1800 ESP 1 27
75 82 Zaro, Amaia 1800 ESP 0 9
76 14 Blazquez, Nn 1800 ESP 0 7
77 20 Di Blasi Irurita, Alba 1800 ESP 0 6
  42 Howells Laguardia, Sara 1800 ESP 0 6
79 80 Tornos, Carlos 1800 ESP 0 5
80 8 Arriazu Garcia, Iñigo 1800 ESP 0
  19 Cardenas, Tristan 1800 ESP 0
  41 Hernando Valdivia, Ibai 1800 ESP 0
  59 Miqueleiz Jiménez, Jorge 1800 ESP 0
  61 Morales, Heiko 1800 ESP 0
85 58 Millan Bargada, Josu 1800 ESP 0 4
86 2 Aguado Fernandez, Blanca 1800 ESP 0
87 7 Aristorena, Aritz 1800 ESP 0 3
88 12 Betancur Ulloa, Andres 1800 ESP 0
89 3 Aguado Fernandez, Elvira 1800 ESP 0

 

 

 

Webmaster - JemChess - Euskeraz - Castellano - English

 

Paz de Ziganda